W każdy poniedziałek
w godzinach 1400-1500
Prezes Zarządu
Sebastian Szwajlik
pełni dyżury
dla mieszkańców
Stargardu

Otwarcie oczyszczalni ścieków

21 maja 2015 roku odbyło się uroczyste otwarcie Oczyszczalnia Ścieków w Stargardzie Szczecińskim zmodernizowanej w ramach realizacji projektu współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali – Sławomir Pajor, Prezydent Miasta Stargard Szczeciński, Jacek Chrzanowski – Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Sebastian Szwajlik, Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

Czytaj więcej...

Audycja dot. projektu w Radio Stargard 90.3 fm

 

Szanowni Państwo,

Realizacja projektu  pn. „Ochrona wód j. Miedwie poprzez budowę sieci kanalizacyjnej i przebudowę oczyszczalni ścieków w aglomeracji Stargard Szczeciński” z każdym tygodniem zbliża się do końca. Mieszkańcy miejscowości Skalin, Golczewo, Wierzchląd, Koszewo, Koszewko, Grzędzice, Kunowo, Zieleniewo już korzystają z nowej sieci kanalizacyjnej. W niedługim czasie dołączą do tego grona mieszkańcy Bielkowa. Natomiast na przełomie roku 2014 i 2015, rozpoczną się próby końcowe na modernizowanym obiekcie Oczyszczalni Ścieków.  

Więcej o realizacji projektu mogli Państwo się dowiedzieć za pośrednictwem Radia Stargard Szczeciński 90.3 fm.

 

 

Wykonanie sieci kanalizacyjnej w Grzędzicach zostało zakończone.

Z końcem listopada 2013 roku zakończona została budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Grzędzice (gm. Stargard Szczeciński), za której pośrednictwem gospodarstwa domowe ponad dziewięciuset mieszkańców tej miejscowości zostały włączone do sytemu kanalizacyjnego odprowadzającego ścieki do Oczyszczalni Ścieków w Stargardzie Szczecińskim.

Czytaj więcej...

Ulotka dot. realizacji projektu

Szanowni Państwo,

realizacja projektu  pn. „Ochrona wód j. Miedwie poprzez budowę sieci kanalizacyjnej i przebudowę oczyszczalni ścieków w aglomeracji Stargard Szczeciński” zbliża się do finiszu. Dotychczasowe efekty  projektu można zobaczyć na załączonym materiale.

pierwsza strona ulotki promocyjnej

druga strona ulotki promocyjnej

Ostatni Kontrakt podpisany

10 lipca 2013 roku, Andrzej Kaszubski Wójt Gminy Kobylanka i Jacek Luterek, właściciel Przedsiębiorstwa Usług Inżynieryjno – Budowlanych Eljot ze Szczecina podpisali umowę na realizację zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Bielkowie”.

Czytaj więcej...

...