W każdy poniedziałek
w godzinach 1400-1500
Prezes Zarządu
Sebastian Szwajlik
pełni dyżury
dla mieszkańców
Stargardu

Otwarcie oczyszczalni ścieków

21 maja 2015 roku odbyło się uroczyste otwarcie Oczyszczalnia Ścieków w Stargardzie Szczecińskim zmodernizowanej w ramach realizacji projektu współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali – Sławomir Pajor, Prezydent Miasta Stargard Szczeciński, Jacek Chrzanowski – Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Sebastian Szwajlik, Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

Czytaj więcej...

Audycja dot. projektu w Radio Stargard 90.3 fm

 

Szanowni Państwo,

Realizacja projektu  pn. „Ochrona wód j. Miedwie poprzez budowę sieci kanalizacyjnej i przebudowę oczyszczalni ścieków w aglomeracji Stargard Szczeciński” z każdym tygodniem zbliża się do końca. Mieszkańcy miejscowości Skalin, Golczewo, Wierzchląd, Koszewo, Koszewko, Grzędzice, Kunowo, Zieleniewo już korzystają z nowej sieci kanalizacyjnej. W niedługim czasie dołączą do tego grona mieszkańcy Bielkowa. Natomiast na przełomie roku 2014 i 2015, rozpoczną się próby końcowe na modernizowanym obiekcie Oczyszczalni Ścieków.  

Więcej o realizacji projektu mogli Państwo się dowiedzieć za pośrednictwem Radia Stargard Szczeciński 90.3 fm.

 

 

Ulotka dot. realizacji projektu

Szanowni Państwo,

realizacja projektu  pn. „Ochrona wód j. Miedwie poprzez budowę sieci kanalizacyjnej i przebudowę oczyszczalni ścieków w aglomeracji Stargard Szczeciński” zbliża się do finiszu. Dotychczasowe efekty  projektu można zobaczyć na załączonym materiale.

pierwsza strona ulotki promocyjnej

druga strona ulotki promocyjnej

Wykonanie sieci kanalizacyjnej w Grzędzicach zostało zakończone.

Z końcem listopada 2013 roku zakończona została budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Grzędzice (gm. Stargard Szczeciński), za której pośrednictwem gospodarstwa domowe ponad dziewięciuset mieszkańców tej miejscowości zostały włączone do sytemu kanalizacyjnego odprowadzającego ścieki do Oczyszczalni Ścieków w Stargardzie Szczecińskim.

Czytaj więcej...

Ostatni Kontrakt podpisany

10 lipca 2013 roku, Andrzej Kaszubski Wójt Gminy Kobylanka i Jacek Luterek, właściciel Przedsiębiorstwa Usług Inżynieryjno – Budowlanych Eljot ze Szczecina podpisali umowę na realizację zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Bielkowie”.

Czytaj więcej...

Wykonawca modernizacji oczyszczalni ścieków wybrany

20 czerwca 2013 roku, Sebastian Szwajlik – Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.  i Andrzej Karasiński – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Górniczego i Energetycznego EGBUD Sp. z o. o.  z siedzibą w Bogatyni  podpisali Kontrakt na realizację zadania pn. „Rozbudowa, przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Stargardzie Szczecińskim – dokończenie realizacji zadania”.

Czytaj więcej...

...